Gamtos mokslai

Esame atviri naujoms idėjoms ir norim kartu su mokiniais daugiau pažinti ir išsaugoti mūsų gamtą.

Gamtos mokslai įkvėps ne tada, kai žinosime teisingus atsakymus, o tada, kai būsime smalsūs ir nebijosime klausti. Pradėkite nuo pagrindų ir nė nepajusite, kaip kaskart panirsite vis giliau…

Būsimiems I-ų ir III-ių klasių mokiniams, norintiems giliau pažinti matematikos, gamtos mokslų, informacinių technologijų dalykus, išbandyti juos praktiškai, siūlome įsitraukti į VILNIUS TECH klasės veiklą.

Gimnazijos fizikos, biologijos ir chemijos mokytojai nuolat ieško būdų pritaikyti netradicines mokymo erdves ugdomajai veiklai. Siekdami geresnių ugdymo(si) rezultatų, mokinių motyvacijos užsibrėžti ambicingus tikslus ir juos įgyvendinti, jau ne vienerius metus bendradarbiaujame su VILNIUS TECH ir ViKo Agrotechnologijų fakultetu. Praktikumų ciklas CHEMIJA – TAI VISKAS, KAS MUS SUPA! suteikia galimybę moksleiviams atlikti įdomius praktinius darbus modernioje ViKo Agrotechnologijų fakulteto chemijos laboratorijoje. Bendradarbiavimas su VILNIUS TECH ,,Ateities inžinerijos” platformoje sudaro mokiniams, kuriuos domina šiuolaikinė inžinerija, galimybę vykdyti pasirinktos srities projektinius darbus. Dalis chemijos ir biochemijos laboratorinių darbų atliekami VILNIUS TECH laboratorijose.

Gamtos mokslų mokymosi VILNIUS TECH klasės neįsivaizduojame be, jau tapusiais tradiciniais,
 –  edukacinio turo į Kauną, kurio metu mokiniai lankosi KTU ir LSMU laboratorijose, susipažįsta su universitetų moksline veikla, su studijų programomis, mokymosi procesu ir galimybėmis studijuoti KTU ir LSMU universitetuose;
 –  edukacinės ekskursijos į Molėtų observatoriją, kurios metu mokiniai susipažįsta su Lietuvos astronomų moksline veikla, apžiūri didžiausią Baltijos šalyse optinį teleskopą, atlieka dangaus kūnų stebėjimus.

Skip to content